Coll Vert

Ocena:

(Region: Walencja / w okolicy miasta: Walencja)

Coll Vert usytuowany jest bezpośrednio nad morzem, w pobliżu plaży piaszczystej. Camping posiada miejsca wyznaczone, i w tzw wolnej strefie - miejsca z cieniem. Na kempingu istnieje możliwość wynajęcia przyczep campingowych i bungalowów. Można również przyjechać z własną przyczepą, lub przyczepą pozostawioną w pobliskim depozycie przyczep. Na campingu znajduje się bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz tereny sportowe i rekreacyjne (boiska do piłki siatkowej i koszykówki).

Na terenie campingu znajduje się snack bar, pizzeria i restauracja. Jest też sklep spożywczo-przemysłowy, w którym zakupić można między innymi świeże pieczywo i nabiał. Posiadacze smartfonów i laptopów mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do netu.

Coll Vert
Coll Vert
Camping Coll Vert w miasteczku Pinedo nieopodal Walencji.

Adres Campingu Coll Vert

Ctra del Riu, nr. 486 Pinedo
46012 / Pinedo/Valencia
Hiszpania

Ostatnia aktualizacja: 3 maja 2014
  • Komentarze i opinie
  • Ania
    Ania

    Bardzo fajny camping, niestety stosunkowo dość drogi. Dla jednych wadą dla inych atutem pewnie będzie to że położony jest przy głównej - ruchliwej drodze. Z jednej strony fajnie bo dostęp do komunikacji miejskiej ułatwia dostanie się do miasta, z drugiej jednak gwar i hałas na campingu jest trochę denerwujący.

    8 maja 2014
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]