El Delfin Verde

Ocena:

(Region: Katalonia / w okolicy miasta: Gerona)

Camping położony jest nad brzegiem morza pomiędzy miejscowościami Torroella de Montgri i Pals. Obiekt pochwalić się może dużym supermarketem, salonem fryzjerskim, pralnią, boiskami do gry w siatkówkę, piłkę nożną oraz koszykówkę, kortami tenisowymi, polem do mini golfa z małymi jeziorkami, barami, dyskotekami i restauracjami. Jest to camping o wysokim standardzie, znajduje się na nim basen - w kształcie delfina (nawiązujący do nazwy campingu). Basen dość sporych rozmiarów zbudowany został tak by cieszyć się z niego mogły również dzieci, gdyż z jednej strony zrobiony został typowy brodzik.

Oprócz atrakcji znajdujących się na samym campingu, do jego atutów zaliczyć należy również tereny leżące między Pals i L'Estartit, gdzie znajdują się liczne interesujące miasteczka oraz piękne plaże, których przykładem jest Torroella de Montgri - miasteczko położone bardziej w głębi lądu, przy ujściu rzeki Ter.

El Delfin Verde1
El Delfin Verde1
Komfortowy i niezwykle atrakcyjny camping El Delfin Verde, którego najwiekszym atutem jest kompleks basenowy.

Camping El Delfin Verde
Camping o wysokim standardzie, idealny dla rodzin z dziećmi. Brodzik, bezpieczne place zabaw, boiska i tereny rekreacyjne to tylko cześć atutów tego kempingu.

Adres Campingu El Delfin Verde

Carretera de Torroella a Palafrugell,
17257 Torroella de Montgrí,
Girona

Ostatnia aktualizacja: 5 maja 2014
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]