Zniżki w Hiszpanii dla seniorów

Wystarczy, że wyjedziesz z osobą, która skończyła 55 lat, np zabierzesz na wakacje swoich teściów bądź rodziców będących obywatelem jednego z krajów Unii Europejskiej, a rząd Hiszpanii pokryje za Was część kosztów wycieczki.

W ten sposób Hiszpanie chcą zachęcić turystów do odwiedzania ich kraju również poza sezonem. Zniżka dla seniorów to ok. 150 euro dopłaty dla jednego turysty - seniora, który dodatkowo ma możliwość zabrania ze sobą jednej młodszej osoby, która również będzie traktowana ulgowo.

Zniżki w Hiszpanii dla seniorów
Zniżki w Hiszpanii dla seniorów
Zniżki w Hiszpanii dla seniorów

Promocją, która trwa od października 2009 do końca kwietnia 2010 objęta jest Andaluzja i Baleary. Na tygodniową wycieczkę można wyjechać już za 343 euro. W cenę wliczane jest zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu, wyżywienie, oraz dwie wycieczki fakultatywne.

Dla turystów seniorów przygotowano bogaty program kulturalny - warsztaty z informatyki, ćwiczenia pamięci, terapii śmiechem, prace ręczne, lekcje tańca, a także różne zajęcia sportowe; gimnastykę, tai-chi i spacery po plaży. Co ważne podczas pobytu renciści i emeryci mają zapewnioną opiekę pilota z językiem polskim.

Hiszpanie przygotowali standaryzowaną ofertę pobytu. Wyjazdy już się rozpoczęły i potrwają tej niskiej cenie do kwietnia. Turysta - senior doleci do Andaluzji lub na jedną z wysp Balearów, a więc Majorkę, Minorkę czy Ibizę samolotem i będzie nocował tylko w dobrych, czterogwiazdkowych hotelach, zwykle z basenami.

W cenie jest także wyżywienie w postaci dwóch posiłków dziennie. Można wykupić pobyt 8 – dniowy, 15 dniowy, 22- dniowy oraz 29 dniowy pobyt. Ceny są stałe, niezależne od hotelu czy miejsca i wynoszą odpowiednio 343, 524, 700 oraz 855 euro za najdłuższy pobyt.

europeseniortourism.eu 26 stycznia 2010
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]